Hakkımızda

Güzellik Merkezi
EUPHORİA

Fatih semtinde bulunan stüdyomuz, kişinin isteğine ve ihtiyacına özel olarak tamamen mükemmel bir sonuç odaklı güzellik bakımları konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermektedir.

Euphoria Güzellik Merkezi, konuklarına karşı her zaman nazik ve profesyonel olarak hizmet vermektedir. Kendinizi görmek istediğiniz gibi her an bakımlı, genç, çekici, enerjik ve formda hissetmeniz için birçok hizmet ve işlem sunar. Gelişen teknolojiyi takip ederek ekipmanlarının kalitesinden ödün vermeyen Euphoria sizlere her zaman doğru ve kesin çözümler sunar.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve referanslarımız ile İstanbul Fatih’de hizmet veren stüdyomuz özellikle sağlık konusunda hassasiyeti en yüksek seviyelere taşımıştır. Kaliteli hizmet ilkemiz doğrultusunda dünyaca ünlü marka ürünleri kullanarak konuklarımıza her zaman en iyisini sunmaya çalışarak her daim adımlarımızı büyütüyoruz.

Uzman kadromuz ile sizlere hizmet verir iken doğru hizmet ve yönlendirmelerin önemi eşliğinde müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmaya devam ediyoruz.

Adres

Mimar Kemalettin Mah.
Börekçi Ali Sok.
Koska Saray Apt.
No:2 Kat:2 D/7 Fatih/İstanbul

Telefon
Çalışma Saatleri

Hafta içi: 10:00-21:00
Cumartesi: 10:00-21:00
Pazar: Kapalı