Hizmetlerimiz

Cilt Bakımı

Cildiniz her zamankinden daha parlak ve göz alıcı. Bakıma ve yeniden yaratılmaya dair bütün hizmetlerimiz ile sizlerleyiz. Bırakın cildiniz en mükemmel ve sağlıklı görünümü ile ışık saçsın. 

Saç Bakımı

Saçlarınızın en bakımlı haline kavuşması ve baştan yaratılması için emin ellerdesiniz. En kaliteli ürünler ile botox, keratin, nanoplastika uygulamalarımız sizlerin kişisel zevkine uyum sağlayarak bütün gözleri mükemmel saçlarınızda toplayacak. 

Tırnak Bakımı

En sevdiğiniz modeller tamamen kişiye özel tasarımlar ile sizinle buluşuyor. Protez tırnaklar artık her zamankinden daha kaliteli ve sorunsuz. Tırnak bakımı, onarımı, manikür ve pedikür işlemlerine dair her türlü hizmet için tek adres. 

Kirpik Bakımı

Yepyeni görünümlü, daha dolgulu ve hacimli bir kirpiğe sahip olmak ister miydiniz? Uzman teknik ekibimiz ile garanti verdiğimiz sorunsuz bir işlem ve kullanımı için tek adresiniz.

Kaş Bakımı

Pudralama kaş, microblanding kaş gibi her türlü güzellik işlemlerinde kaliteli hizmet için buradayız. Göz çevreniz ve teniniz ile uyumlu bir kaş yapısına kavuşmak için bizleri arayın. 

Dudak Bakımı

Kaş şekillendirme, göz dipliner, dudak renklendirme gibi birçok kalıcı makyaj hizmetimiz en kaliteli malzemeler ile uzman personellerimiz tarafından uygulanmaktadır. Silinme gibi sizlere hiçbir sorun yaşatmadan her gün makyaj yapma derdinden kurtarıyoruz. 

Şeker Ağda

İstenmeyen tüyler, epilasyon gibi hizmetlerimiz ile mükemmel bir ten dokusu kazandırarak ışıldayan ciltler sunuyoruz. Yeni teknikler ve acısız bir işlem için pişman olmayacağınız tek adres Euphoria. 

Solaryum

Yaz, kış fark etmeden istediğiniz ten rengine uyuşmak artık çok kolay. Son teknoloji ürünlerimiz ve kişiye özel uyum ile yaz ayını yaz ayı gelmeden karşılayın. 

Adres

Mimar Kemalettin Mah.
Börekçi Ali Sok.
Koska Saray Apt.
No:2 Kat:2 D/7 Fatih/İstanbul

Telefon
Çalışma Saatleri

Hafta içi: 10:00-21:00
Cumartesi: 10:00-21:00
Pazar: Kapalı