Manikür pedikür güzellik merkezi

Manikür pedikür güzellik merkezi için en kalitesini ve uygun fiyat garantisini parmaklarınızın ucuna kadar getirdik. Euphoria güzellik merkezi manikür pedikür güzellik merkezi gibi birçok hizmeti sizlere uzman ekip kadrosu ile profesyonel yöntemler eşliğinde en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte uygun fiyat garantisi vererek müşteri memnuniyetini her zaman en üst sıralarda tutmaktadır.

Binyıllar olarak, seçim özgürlüğünü sevdiği bilinen bir nesiliz. Ayrıca güzellik seçimlerimizin son derece bilinçli olduğu bilinmektedir. Tam da bu yüzden salondaki şımartıcı seansları ve özellikle de manikürleri seviyoruz. İşte bugün bin yılların sevdiği bazı harika manikürlere göz atacağız.

  • Sıcak yağ manikür

Belki de hepsinin en lüks ve rahatlatıcı olanı olan sıcak yağ manikürü, birinin kuru ellerine yapabileceği en iyi iyiliktir. Bu manikürün en iyi özelliği, parmakları ısıtılmış doğal yağlara batırmaktır.

  • Spa manikürü

Bir spa manikürü, normal bir manikürden çok daha fazlasıdır. Bu manikür, ellerde ve tırnakların etrafında aromatik bir tuz ovma, yağ masajı ve nemlendirici bir maske içerdiğinden daha uzun sürer.

  • Jel manikür

Islatma manikürleri, ıslatma jeli cilasının boyanmasını içerir, bu da her katmanın başka bir kat eklemeden önce UV ışığı ile kürlendiği anlamına gelir. Bu jeller, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli renkler sunar, birkaç dakika içinde kurur ve 2-3 hafta boyunca tırnaklarınızda kalır.

  • Parafin mumu manikürü

Bu, kesin bir stres avcısı olduğu için popüler. Parafin mumu manikürünün ellerinizi (avuç içi, bileğe kadar) bir süre ılık sıvı balmumuna batırmanız ve ardından temiz havlulara sarmanız gerekir. Bu yeterince tedavi edici gelmediyse, düzenli manikür takip eder ve yumuşatıcılar ve losyonlar cildinize nemi daha derine sokar.

  • Brezilyalı manikür

Brezilyalı manikür kütiküllere odaklanır ve bu nedenle tırnak yatağını açığa çıkarmak için kütikülün çıkarılmasını içerir. Bu özel bir Brezilya makası kullanılarak yapılır. Cila sadece çiviye değil, aynı zamanda kenarların kaplandığından emin olmak için çevredeki cilde de uygulanır. Fazlalık daha sonra silinir.

  • 3D manikür

Tırnak oyununuzu bir sonraki seviyeye taşımak için 3D manikürünüz var. Bazı sahte tırnakların üzerine akrilik yerleştirerek ve daha sonra seçtiğiniz renge boyayarak başlarsınız, bundan sonra onları doğal tırnaklarınıza yapıştırır ve güzel bir tasarım oluşturmak için küçük aksesuarlar uygulamaya başlarsınız.

  • Temel manikür

Dışarıdaki tüm tembel, telaşsız kızlar için, temel bir manikür kolay bir yoldur. Aldığınız tek şey standart bir tırnak makyajıdır tırnaklarınız kesilir, şekillendirilir, tırnak etleriniz temizlenir, hızlı bir el masajı yapılır ve son olarak tırnaklarınızı seçtiğiniz renkle boyarsınız. Basit ve zaman için zorlanırsanız harika.

  • Sıcak taş manikür

Haftalar boyunca bilgisayarınıza öfkeyle yazılar yazıyorsanız veya son zamanlarda çok fazla spor yapıyorsanız, sıcak bir taş manikür sizi tüm el sorunlarınızdan kurtaracaktır. Temel manikürünüze ek olarak, size çok sayıda fayda sağlamak için sıcak taşların kullanılmasını içeren bir masaj alırsınız. Sıcak taşlar, el kasınızdaki herhangi bir gerginliği gidermek için harikadır ve genel olarak, süper zor bir haftanın sonunda stresi azaltmanıza ve rahatlamanıza yardımcı olur.

Manikür hizmeti, güzellik endüstrisinde dikkate değer bir özelliktir. Tırnak uzmanlarının bakımı altında, elleriniz sağlıklı ve güzel tırnaklarla çekici görünür. Günümüzde en kaliteli tırnak salonları arasında Euphoria güzellik salonu olağanüstü hizmetimizle hala farklı hissedeceksiniz.

Euphoria sıradan manikür pedikür güzellik merkezi değildir; Burada profesyonel tırnak sanatçıları, eğitimli tırnak teknisyenleri ve ellerinize yeni bir soluk getirmek için titiz prosedürlerle lüks hizmetler sunuyoruz. Euphoria ayrıca seçiminiz için makul fiyatlarla manikür hizmetleri sunmaktadır. Daha fazla ayrıntı bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi de biraz pedikür hizmetlerine bakalım. Pedikür yaptırmak ayaklarınız için en iyi tedavilerden biridir. Pedikür ayaklarınızın daha temiz ve güzel görünmesini sağlar, ayrıca tırnakların kesilmesini ve ayakların serbest kalmasını sağlar. Temizleme etkisi ve nemlendirici özellikleri, ayaklarınızın her zaman muhteşem görünmesini sağlayarak bebek ayaklarınızı korumanıza yardımcı olur.

Euphoria manikür pedikür güzellik merkezi, profesyonel tırnak sanatçıları, eğitimli tırnak teknisyenleri ve size en iyi deneyimi ve sonuçları sunmak için dikkatli prosedürü ile lüks hizmetler sunmaktadır. Ayaklarınızı şımartılmış ve mükemmel hissettirmek için masaj, ayak ovma, pul pul dökülme, nemlendirme ve cilt gençleştirme gibi bir dizi lüks pedikür uygulaması sunuyoruz.

Manikür pedikür güzellik merkezi İstanbul

Manikür pedikür güzellik merkezi İstanbul içerisinde bulunan Euphoria müşterilerine her zaman en kaliteli hizmetleri sunduğu gibi aynı zamanda da uygun fiyat garantisi vermektedir. Ödüllü tırnak bakımları da dahil olmak üzere salonumuzda çok çeşitli lüks manikür ve pedikür hizmetleri de sunuyoruz. Dosyalama ve parlatma, hassas tırnak şekillendirme, dolgular ve gelişmiş kütikül bakımı konusunda uzmanız.

Tırnaklarınızı mükemmel duruma getirdikten sonra, uzman tırnak teknisyenlerimiz tarafından özenle uygulanan geniş cila tonları ve uzun ömürlü jel cilaları arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca elleriniz ve ayaklarınız için masaj, nemlendirme ve cilt gençleştirme uygulamaları sunuyoruz.

Uzman tırnak bakım bakımlarımız, tırnaklarınızdaki tüm olukları ve kusurları örtmek için dolgu, pürüzsüz, parlak bir yüzey için dosyalama ve parlatma, kütikül bakımı, kuru cilt parçalarını gidermek, hassas tırnak şekillendirme ve çok çeşitli cila tonları ve jel cilaları içerir. Karar sizin! Manikür pedikür güzellik merkezi İstanbul için artık nereye gelmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Euphoria güzellik merkezi her konudan sizin güzellik sırrınız!

Biz sizi seviyoruz siz de kendinizi sevin ve bizimle tanışmak için ilk adımı atın. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Salonumuzu ziyaret etmek için web sitemize girerek uygun bir gün ve saat için online randevu alabilirsiniz. Sizleri bekliyoruz!