Şeker ağda istanbul

Şeker ağda istanbulda Euphoria güzellik merkezinde hizmet alabileceğiniz bir işlemdir. Şeker ağda geleneksel balmumuna alternatif olan bir epilasyon tedavisidir. Hatta geleneksel balmumundan bile daha eski olabilir. Şeker ağda, erimiş balmumu yerine yapışkan bir macun içerir ve birçok kişi şeker ağdanın geleneksel balmumundan biraz daha az tahriş edici veya acı verici olduğunu söylemektedir.

Şeker ağda mı normal ağda mı? Bacaklar için yumuşak ağda veya bikini çizgisi için sert ağda olsun, muhtemelen çoğunuz bir noktada ağda seansı randevusu sahip yaptırmış olacaksınız. Normal (geleneksel) ağda, istenmeyen tüylerde sertleşen erimiş balmumu kullanır ve daha sonra deriden sıkıca ve hızlı bir şekilde çekildiğinde bu tüyleri çeker.

Şeker ağda aslında benzer bir işlemdir. Ancak balmumu dahil değildir. Ne şeker mi? Denilebilir, şeker macunu cilde yayılır, daha sonra sadece bir fiske hareketi ile çekilir. Şeker ağda istanbul epilasyonu, saça yapışan ve dışarı çeken macunun yapışkanlığı nedeniyle çalışır. Kremler, kızarıklığı ve tahrişi azaltmak için balmumu öncesi ve sonrası bakım için kullanılabilir.

Şeker ağda istanbul
Şeker ağda istanbul

Bazı şeker macunları, limon suyu veya cilt üzerinde yararlı bir etkiye sahip olacak şekilde tasarlanmış diğer doğal maddeler gibi ek bileşenlere sahiptir. Birçok profesyonel balmumu, çok fazla sıvılaştırmadan daha sıcak ortamlarda kullanılabilen güçlü şeker macunu gibi farklı güçlerde gelir. Balmumundan farklı olarak, şeker macunu saç büyümesi yönünde çıkarılır ve bu da batık tüylerin önlenmesine yardımcı olur.