Şeker ağda nedir?

Şeker ağda nedir? Hem şeker ağda hem de geleneksel epilasyonu deneyen insanlara göre, şeker ağdanın faydalarından bazıları. Daha temiz bir tedavi. Şeker ağda nedir? Şeker ağda ilk başta yapışkan görünse de aslında normal ağdadan daha kolay temizlenir. Şeker Balmumu tamamen suda çözünür, bu nedenle cildi temizlemek çok daha basittir. Ayrıca, kumaşlardan çıkmak için inanılmaz derecede zorlayan geleneksel ağdanın aksine, şeker ağda her yerden kolaylıkla temizlenir.

Daha az tahriş. Birçok kişi, geleneksel ağdanın uygulayış esnasındaki ısısını ve çekişini cildini tahriş edici bulur. Bu, kızarıklık ve ağrının yanı sıra kıl çekilirken ilk ağrı patlamasına neden olabilir. Şeker ağda nedir?  Şeker ağda ise cilt üzerinde daha yumuşak olabilir. Şeker ağda nedir?

Şeker ağda nedir? Kasık bölgesinde bulunan hassas cilt için daha nazik olarak kabul edilir, çünkü macun cilde yapışmaz ve kıllar ters yönde değil, büyüme yönünde çekilir. Şeker epilasyonu asla sıcak olmadığından dolayı, cilt tedavileri arasında üç ila beş hafta boyunca pürüzsüz ve tüysüz kalabilir.

Kendi ellerinizle bir şeker ağdası yapabilirsiniz, ancak profesyoneller bunu asla önermezler. Herhangi bir bileşenin çok fazla olması cilt tahrişine neden olabilir, ayrıca profesyonel mumlar genellikle hassas alanlarda kullanım için güvenli olduklarından emin olmak için dermatolojik olarak test edilir. Kesinlikle kendi profesyonel şeker macununuzu satın alabilir ve kendi evinizde tedaviyi deneyebilirsiniz. Bacaklar ve koltuk altları kendiniz veya bir güzellik uzmanının yardımıyla yapmak için en basit olanıdır.

Euphoria Güzellik Merkezi en kesin, en kaliteli, en acısız ve en kolay şeker ağda işlemlerini yapan yerdir. Aynı zamanda çok uygun fiyatlara bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Düzenli olarak Euphoria Güzellik Merkezine gelerek şeker ağda tedavisini sürekli uygulatabilirsiniz. Uzman ekip arkadaşlarımız sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadırlar. Sizde uzmanlarımız sayesinde şeker ağda tedavisinden sonra pürüzsüz, tahriş olmamış ve acısız bir cilde sahip olabilirsiniz.

Şeker ağda istanbul
Şeker ağda nedir?

Şeker ağda yapımı

Şeker ağda yapımı nasıl yapılır? Şeker ağda evde nasıl yaparım? Şeker ağda yapmak kolay mı? Güvenli mi? Şeker ağdayı sıfırdan evde yapmanızı önermiyoruz. Eğer bir malzemeyi fazla veya eksik koyarsanız cildinizin tahriş olmasına sebebiyet verebilirsiniz. Bu yüzden en kesin yöntem için siz değerli misafirlerimizi Euphoria Güzellik Merkezini ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Euphoria Güzellik merkezinden şeker ağda randevusu almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Euphoria web sitesinden online bir şekilde randevu alabilirsiniz. Bu şekilde kolayca bir şeker ağda tedavisi randevusu almış olacaksınız. Fiyatlarımız çok uygun tutulmuştur ve müşteri memnuniyeti en çok önem verdiğimiz konulardan bir tanesidir.

Şeker ağda yapımı nasıl yapılır? Şeker ağdayı evinizde uygulamak istiyorsanız mağazalardan veya internet sitesinden setlerini de sipariş verebilirsiniz. Ayrıca bunların hiç birisiyle uğraşmak zorunda kalmadan şeker ağda seti alıp yüksek fiyatlar ödemek yerine Euphoria Güzellik Merkezine gelerek çok uygun fiyatlara şeker ağda yaptırabilirsiniz. Ancak evinizde yine de şeker ağda yapımını denemek istiyorsanız sizlere elbette ki birkaç tavsiyede bulunabiliriz.

Şeker ağda yapımı, basit bir limon, su ve şeker karışımı ile yapılır. Malzemeler şeker benzeri bir kıvam oluşturmak için birlikte ısıtılır ve bu formda cilde uygulanır. Balmumu karışımları biraz farklıdır. Cilde uygulanan ve soğutulduktan sonra çıkarılan sert mumlar genellikle balmumu, reçine ve yağların bir karışımından yapılır. Çıkarılması için bez veya şerit gerektiren yumuşak balmumu, rosin, yağlar ve diğer katkı maddeleri ile yapılır.

Bazı insanlar şeker macunlarını tercih ederler çünkü daha az, daha şeffaf malzemelerle yapılırlar, oysa balmumu daha hassas cilt tiplerine zarar verebilen katkı maddeleri içerebilir. Şekerleme ile soğutulmuş macun, kıl büyümesinin ters yönünde cilde uygulanır. Daha sonra hızlı, küçük çekimlerde kıl büyümesi yönünde çıkarılır. Şeker sadece cildin yüzeyini pul pul döktüğü için, aynı cilt bölgesine birkaç kez tekrar uygulanabilir.