Solaryum güzellik merkezi

Solaryum güzellik merkezi Euphoria hem müşterilerine kaliteli bir hizmet sunarken hem de uygun fiyat garantisi ise müşteri memnuniyetini her zaman zirvede tutmaktadır. İstanbul’un güzellik merkezi konusunda yeni cevheri Euphoria solaryum güzellik merkezi gibi manikür, pedikür, cilt bakımı, kalıcı makyaj, spa, masaj, saç bakımı, protez tırnak, şeker ağda gibi birçok hizmeti ile en iyisi için çalışmaktadır.

Eğer güvenebileceğiniz ve kalıcı bir adres yapabileceğiniz bir solaryum güzellik merkezi bulamadıysanız artık derin bir nefes alabilir ve rahatlayabilirsiniz çünkü Euphoria sizleri en kaliteli hizmetleriyle birlikte bakım gününüze mükemmellik katmaktadır. Bizce ihtiyacınız olan salonu buldunuz diye düşünüyoruz.

Rahatlamaya öncelik verin ve rahatlamayı yeni bir seviyede yaşamak için kendinize zaman ayırın. Solaryum güzellik merkezinde rahatlayın, servis sırasında gevşeyin ve tüm endişelerinizi gidermek için kasıtlı olarak zaman ayırın. Hizmetler sizin için özel olarak tasarlanmıştır: duraklatmayı ve bırakmayı kolaylaştırıyoruz. Yenilenmiş ve parlamış hissedeceksiniz.

Peki bahsediyoruz ama bir de solaryumun faydalarına kısa bir göz atalım diye düşünüyoruz. Herkes güzel bir olayın hayalini kurar. Doğal olarak elde etmek her zaman mümkün değildir, o zaman en iyi çözüm solaryumun hizmetlerini kullanmaktır. Solaryumda bronzlaşmanın birçok faydası vardır. Bugün onları daha da yakınlaştırmaya çalışacağız.

Solaryum kullanmanın yadsınamaz avantajı, bizi daha çekici hissettiren ve refahımızı önemli ölçüde artıran güzel, eşit bir bronzluğa sahip olmaktır. Tabii ki, solaryumu ziyaret etmek bir rahatlama şeklidir ve aynı zamanda cildimizin sağlıklı görünmesi için gerekli olan ışığı sağlamanıza izin verir.

Çok sayıda çalışma, UV radyasyonunun insan vücudu üzerinde yararlı bir etkiye sahip olduğunu göstermiştir. Solaryuma düzenli ziyaretler kan dolaşımını iyileştirir, basıncı düşürür ve kan damarlarını genişletir. Solaryumu kullanarak aldığımız huzur ve rahatlama anı da sağlık üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Güzel, eşit bronzlaşmış cildin tadını çıkarabildiğimizde refahı ve benlik saygısını arttırmak da önemlidir.

Bugün solaryumun birçok rakibi olmasına rağmen, bu tür bir hizmeti kullanmanın avantajlarını unutamazsınız. Profesyonel salonları kullanırsak, kafanızla güneşlenirsek, tüm güvenlik kurallarına uyarsak ve cildimizin gereksinimlerine dikkat edersek, endişe edecek herhangi bir neden yoktur. Hatta birçoğumuzun en çok tercih etme sebeplerinden biri olan, kışın bile güzel bir bronzluğun tadını çıkarabiliriz.

Vücutta bronzlaşma sırasında endorfinler ortaya çıkar. Mutluluk hormonları bize enerji katar, bu nedenle solaryum, özellikle güneşin bir tedavi gibi olduğu bir zamanda kötü bir ruh hali için bir reçete olabilir. Bronzlaşmış vücut sağlıklı görünüyor, daha ince görünüyor. Güzel görünüm aynı zamanda daha iyi mizah ve daha fazla güven elde eder. Tabii ki, aşırıya kaçamazsınız, güzelleştirmek yerine çok güçlü bronzluk, yıllar ekler.

Önemli bir olay bizi bekliyorsa ve solgun görünüyorsak, solaryum görünümü iyileştirmenin hızlı bir yolu olabilir. Birçok kadın Yeni Yıl partisinden önce solaryum güzellik merkezi hizmetini kullanıyor. Bu yıl egzotik ülkelere tatile gitmeyi planlamıyorsunuz, ancak altın bir bronzluk hayal ediyor musunuz? Euphoria solaryum güzellik merkezi hizmetlerinden yararlanın.

Bu ilk ziyaretiniz olacaksa, bir avuç pratik tavsiyeyi okuduğunuzdan emin olun. Hatırlamanız gerekenleri ve nasıl hazırlanacağınızı okuyun. Solaryuma ilk ziyaretin kaç dakika sürmesi gerektiğini kontrol edin. Bu konuda Euphoria uzman ekip arkadaşlarımız sizlere gerçekli olan her türlü bilgiyi vereceklerdir. Emin ellerdesiniz! Euphoria herkes için bir güzellik sırrıdır!

Solaryum ile güzel, hatta bronzlaşmayı hayal ediyorsanız, doğru yeri seçmek çok önemlidir ki Euphoria güzellik salonu ile şu an tanıştınız! Bu hizmetler, kozmetik ve estetik tıp alanında çeşitli tedaviler sunan özel salonlar tarafından sağlanmaktadır. Solaryuma ilk ziyaretinizde gereksiz stres yaşamadan gitmek için, salona gitmeden önce herkesin bilmesi gereken 6 ipucunu okuyun.

  • Cildinizi hazırlayın (peeling)

İşlemden bir gün önce, tüm vücudun soyulmasını yapın. Bu şekilde ölü epidermisi çıkaracaksınız, cilt pürüzsüz ve bronzlaşmaya daha duyarlı hale gelecektir. Bu sayede bronzluk ciltte daha uzun süre dayanır.

  • Parfüm ve cilt yağlarını kullanmayın

Solaryuma gideceğiniz gün antiperspiranlar ve parfümlerden vazgeçin. Kozmetikte bulunan alkol ve kokular istenmeyen alerjik reaksiyonların ortaya çıkmasına katkıda bulunabilir. Güneşlenirken, tahriş olabileceğinden, vücuda yağ ilavesiyle hiçbir kozmetik uygulamasını yapmayın.

  • Personele solaryumu ilk kez kullandığınızı söyleyin

Güzellik salonunu ziyaret ettiğinizde, hemen servisle konuşun ve solaryuma ilk kez geldiğinizi söyleyin. Konuşmaya dayanan uzman size ustalıkla tavsiyede bulunacaktır.

  • Makyajını ve mücevherlerini çıkar

Bronzlaşma seansından hemen önce makyajınızı güzelce temizleyin. Güneşlenirken herhangi bir mücevher takamazsınız, bu nedenle tüm küpeleri, yüzükleri ve bir saati çıkarın. Kontakt lens kullanıyorsanız, bunları da çıkarın.

  • Vücudunu hazırla

Vücudunuzu melanin üretimini aktive eden özel kozmetiklerle örtün, plajda güneşlenmeye adanmış herhangi bir güneş kremi kullanmayın. Radyasyona karşı çok hassas oldukları için ağzınızı koruyucu bir filtre ile koruyun. Çıplak güneşlenebilir veya iç çamaşırında kalabilirsin. İç çamaşırı olmayan seçeneği seçerseniz, meme uçlarınızı ve herhangi bir cilt lezyonunu kapatmayı unutmayın. Gözlerinize koruyucu gözlük takın.

  • Cildi nemlendirin ve vücudu sulayın

Güneşlendikten hemen sonra bol su için, çünkü seans sırasında kesinlikle çok terleyeceksiniz. Cilt bakımı hidrasyon alır. Cildi pürüzsüz, sağlam ve elastik hale getirmek için bronzlaşma sonrası losyonlar uygulayın. Düzenli bakım bronzluğu daha uzun süre koruyacaktır.

Solaryum güzellik merkezi İstanbul

Solaryum güzellik merkezi İstanbul için arayışa geçtiyseniz Euphoria güzellik salonu ile tanıştınız demektir. Eğer ilk kez solaryum güzellik merkezi istanbul ziyareti yapacaksınız şunu baştan söylemimiz gerekiyor. Solaryuma ilk ziyaret 5-10 dakikadan uzun olmamalıdır, süre Euphoria güzellik uzmanları tarafından değerlendirilecektir.

Sonraki ziyaretler daha uzun sürebilir, ancak güzellik uzmanlarımıza bu konuda danışmayı es geçmeyin. Bir sonraki toplantınızı 24-48 saat sonra planlayabilirsiniz. Solgun bir cildiniz varsa, daha uzun süre beklemelisiniz. Yaklaşık 10 seanstan sonra mola vermeyi unutmayınız. Haftada 2-3 seans orta derecede bronzlaşma herkes için iyidir, ancak her seans arasında en az 24 saat ve cilt tipi 2 için en az 48 saat boyunca cildinizi dinlendirdiğinizden emin olun. Avrupa Standardı yılda 60 seansı geçmemeyi tavsiye etmektedir.

Bir solaryum seansı, kullanılan şezlong tipine, onu kullanan kişinin cilt tipine ve bronzluklarının gelişim noktasına bağlı olacaktır. Şezlong seansı yaptığınız gün asla açık havada güneşlenmeyin. Cilt tipi 1 olan kişiler; 18 yaşın altındaki çocuklar ve ışığa duyarlılığa neden olabilecek bazı ilaçları kullananlar; ailelerinde cilt kanseri öyküsü olan kişiler hiç şezlong kullanmamalıdır.

Randevularınızı bizi arayarak planlayabilir ve web sitemize girerek kolayca online randevu oluşturabilirsiniz. Artık randevu almak çok kolay! Dilediğiniz gün ve saatte Euphoria web sitesine girerek online randevu oluşturabilirsiniz ve güzellik sırrınız ile tanışarak ilk adımı atabilirsiniz.

Artık solaryum güzellik merkezi İstanbul konusunda bir yere sahipsiniz. Bundan sonra oradan oraya gezmek yok! Fiyat araştırması ve karşılaştırması yapmak yok! Artık biz varız. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi ile manikürden şeker ağdaya, kalıcı makyajdan protez tırnağa, masajdan cilt bakımına kadar bütün güzellik hizmetlerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Sizi seviyoruz!