Solaryum Nedir?

Solaryum

Solaryum nedir? Solaryum, yapay bir bronzluk elde etmek için gidebileceğiniz özel lambalarla donatılmış bir yerdir. Solaryum için kendinize göre bir güzellik merkezi arıyorsanız, Euphoria güzellik salonu sizin güzellik sırrınız olacaktır. Salonlarımız, müşterilerimize eşsiz bir deneyim sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Rahatlamanızı ve arzu ettiğiniz görünüm ve hissi elde etmenizi sağlayacak temiz ve lüks bir ortam sunuyoruz. Personelimize gelişmiş ekipmanlarımız ve birinci sınıf ürünlerimiz hakkında haftalık eğitim ve mesleki eğitim vererek deneyimi sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Güler yüzlü ve bilgili personelimiz, deneyiminizi tüm bronzlaşma ve spa ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirmenize yardımcı olmak için her seansta mevcuttur.

Solaryum hizmetleri kendi içerisinde de ayrılabilmektedir. Kalite, performans, temizlik ve teknoloji için en yüksek standartları belirler. Basit giriş seviyesi bronzlaşma yataklarından, mevcut en lüks, yüksek performanslı yataklara ve kabinlere kadar her şeyi sunar.

Güneşsiz sprey bronzlaşma kabinleri, çeşitli renk seçenekleriyle özelleştirebileceğiniz güzel bir glo vermek için airbrush teknolojisini kullanarak mevcut en iyi sprey bronzluklarını sunar. Kendine güvenen bir benlik imajına sahip olmanın bir kısmının fiziksel ve zihinsel olarak nasıl hissettiğinize inanıyoruz. Spa hizmetlerimiz rahatlamaya, stresi azaltmaya ve çok daha fazlasına yardımcı olur.

Seansınızdan önce Spa Danışmanlarımız cildinizi taramak için sensörleri kullanacaktır. Ünite, aşırı maruz kalmadan en iyi bronzluğu elde ettiğinizden emin olmak için lamba çıkışını otomatik olarak ayarlayacaktır. Stil ve temel güneş ışığı arasında seçim yapabilirsiniz. Bronzlaşma sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarmak için Lüks Paketteki tüm yatakların rotasyonel olarak kullanılmasını öneririz.

Bronzluğun solmasını nasıl önleyebilirim? Bir bronzluğun solmasını önlemek için yapabileceğiniz birkaç şey vardır, böylece bronzluğunuzun ömrünü uzatır. Ilık veya soğuk duş alın. Sıcak su cildi kurutur, bu da bronzluğun daha çabuk solmasına neden olabilir. Cildinizi nemli tutun. Nemlendirilmiş cilt vücudunuzun pul pul dökülmesini yavaşlatır. Cildinizi hindistan cevizi veya avokado yağı gibi doğal bir yağla nemlendirebilirsiniz. Bronzlaştırıcı bir genişletici kullanın veya bronzlaştırıcı bir losyonla takviye edin. Bazı bronzluk uzatıcılar aslında melanin üretimini uyarır.

Solaryum nedir?

Solaryum nedir? Güneş ışığı veya yapay ultraviyole (UV) ışınları cilde çarptığında bronzluk oluşur ve melanin adı verilen bir pigment oluşmasına neden olur. Melanin, bronzlaşma ile ilişkilendirdiğimiz kahverengi parıltıdan sorumludur, ancak aynı zamanda cildin güneşin neden olduğu UV hasarına karşı kendini korumanın bir yoludur. Solaryum nedir?

Solaryumdan güvenli bir bronzluk diye bir şey yoktur. Bronzlaşma yatağının kullanılmasının bronzlaşmanın güvenli bir yolu olduğu ve cildinizi güneşte yanmaya karşı koruduğu bir efsanedir. Bronzlaşma bronzlukları, görünür herhangi bir cilt hasarı belirtisi olmadan ortaya çıkabilecek cilt hücrelerine DNA hasarına karşı koruma sağlamaz.

Güneşin UVB ışınlarının büyük çoğunluğu dünya’nın ozon tabakası tarafından absorbe edildiğinden, dış mekâna maruz kalmaktan aldığınız bir bronzluk esas olarak güneşten gelen UVA ışınlarının sonucudur. Solaryum nedir?  Bronzlaşma yatakları genellikle UVA ve UVB ışınlarının bir karışımına sahiptir. UVB ışınları UVA ışınlarından daha fazla enerjiye sahiptir, dna’nıza doğrudan zarar verebilir ve hem UVA hem de UVB ışınları cildinize zarar verebilse de çoğu cilt kanserinin nedenidir.

İşte bu yüzden solaryuma gideceğiniz merkezin kalitesinden emin olmanız ve güvenebilmeniz çok önemlidir. Euphoria güzellik merkezi sizlere kaliteli bir hizmet vermek adına çalışmaktadır. Uzman ekip arkadaşlarımız alanlarında usta kişilerdir. Sizlere en doğru teknikler ve bilgiler ile yaklaşacaklardır. Bu sayede müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelerde yaşamış olacaksınız.

Bronzluk ne kadar süre kalır? Bir bronzluğun ömrü, ne tür bir bronzluk olduğuna bağlıdır. Ayrıca cildinize ve cildinizin ne sıklıkta yenileneceğine de bağlı olacaktır. Bronzluk asla kalıcı değildir, çünkü cilt zamanla doğal olarak pul pul dökülür. Bu bronzlaşmış cildin soyulmasına neden olur. Yeni hücreler oluşur ve daha yaşlı cilt soyulur. “Kalıcı olarak” bronzlaştığını gördüğünüz herkes ya doğal olarak daha koyu bir cilde sahiptir.

Son olarak şu soruyu da cevaplamak isteriz. Solaryum dövme için kötü mü? Dövmeniz tamamen iyileşmeden önce, UV ışınlarına (gerçek veya şezlong olsun) duyarlı olacaktır.) Dövmeniz iyileştikten sonra UV ışınları solmaya neden olmaz ve normalde yaptığınız gibi güneşe veya şezlonglara maruz bırakabilirsiniz.

Solaryum fiyat

Solaryum fiyat ne kadar? Solaryum fiyatları yaptırmak istediğiniz bölgelere veya dakikasına göre farklılık göstermektedir. En doğru bilgiye bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz her daim sizlerin sorularını en doğru şekilde yanıtlayacaktır. Aynı zamanda randevu almak için bizleri arayabilir veya web sitemizden online randevu alabilirsiniz.

Solaryum fiyatları nedir? Solaryum fiyatlarına da (bütçenize) bağlı olarak yaptırmak istediğiniz seans sayısına karar verebilirsiniz. Ancak şu soruyu düşündüğümüzde, (solaryum kaç seansta etkisini tam olarak gösterir?) aslında teninizin rengine ve cilt hassasiyetinize göre gerekli olan seans sayısı durumu değişlik gösterecektir. Merak etmeyin uzmanlarımız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Önceden bir öngörüş olarak belirtmek gerekir ise doğal bir bronzluk seviyesine ulaşmak isteyenler için ortalama olarak 7 ile 8 seans yeterli olacaktır.

Solaryum fiyatları nedir? Tüm vücut olarak solaryuma girmek her zaman bize göre de en mantıklısı olabilmektedir. Bu sayede dengeyi yakalayabilirsiniz. Çok daha fazlası ve net bir fiyat bilgisi için bizlerle iletişime geçmeyi unutmayınız. Euphoria güzellik merkezi solaryum fiyatları konusunda da sizlere uygun fiyat garantisi vermektedir.

Solaryum merkezi

Solaryum merkezi arayışı içerisinde misiniz? Güvenebileceğiniz bir solaryum merkezi bulmak şu zamanda zor olabilmektedir. Ancak artık Euphoria güzellik merkezi ile karşılaştınız. Euphoria güzellik merkezi solaryum hizmeti gibi birçok hizmeti ile de sizlere kaliteli bir hizmet garantisinin yanında uygun fiyat garantisi de vermektedir. Şimdi birazcık solaryum merkezine geldiğinizdeki işlemlerden bahsedelim ve nedir soruları üzerinden kısa bilgi aktarımları yapalım.

Solaryum, cildi bronzlaştırmak için ultraviyole (UV) radyasyon kullanan herhangi bir bronzlaşma ünitesidir. Solaryumlar ayrıca şezlonglar, güneş lambaları veya bronzlaşma yatakları olarak da bilinir. Solaryumlar, gün ortası yaz güneşinden 6 kat daha güçlü UV seviyeleri yayar. Solaryum bronzluğu cildinizi güneşten korumaz. Bronzlaşma bronzluğunuz varsa, cildiniz güneşin doğal UV radyasyonundan hala zarar görebilir.

Cildin üst tabakasındaki (epidermis) cilt hücreleri melanin adı verilen bir pigment oluşturur. Melanin cildinize doğal rengini verir. Cilt UV radyasyonuna maruz kaldığında, daha fazla melanin yapar. Bu, cildin koyulaşmasına ve bronzlaşmasına neden olur. Bronzluk, cildin UV radyasyonundan zarar gördüğünün bir işaretidir. Tüm cilt tiplerinden insanlar cilt hasarı, erken yaşlanma ve cilt kanseri riski altındadır. UV radyasyonundan en iyi korumayı elde etmek için şapka, koruyucu giysi, güneş kremi, güneş gözlüğü ve gölge kullanın.

Solaryum merkezine gitmek istiyorsunuz. Böyle bir istediğiniz var. Euphoria sizlere en kaliteli ve en güvenilir solaryum hizmetini sunacaktır ancak şunu da aklınızdan lütfen çıkartmayınız! Daha önce solaryum kullandıysanız, cilt kanseri riskiniz daha yüksek olacaktır. Cildinizi tanıyın ve yeni veya olağandışı lekeler veya mevcut bir lekede değişiklikler fark ederseniz mümkün olan en kısa sürede doktora gidin. Ayrıca bir gözetim planı geliştirme konusunda doktorunuzla konuşmak isteyebilirsiniz.

Solaryum merkezi fatih

Solaryum merkezi fatih konumundan çok rahat bir şekilde Euphoria güzellik merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak sadece solaryum merkezi fatih değil İstanbul’un her yerinden salonumuza rahatça ulaşım sağlayabilmektesinizdir. Hamilelikte solaryuma gidilir mi? Hamile kadınlar genellikle cildinin normalden daha hassas olduğunu bulurlar. Hamileyken bronzlaşma kullanıyorsanız, bu cildinizin yanma olasılığının daha yüksek olabileceği anlamına gelir.

Solaryum merkezi Sultanahmet

Solaryum merkezi Sultanahmet konumundan çok rahat bir şekilde Euphoria güzellik merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak sadece solaryum merkezi Sultanahmet değil İstanbul’un her yerinden salonumuza rahatça ulaşım sağlayabilmektesinizdir. İşte o herkesin merak ettiği sorulardan bir tanesi daha geliyor. Hazır mıyız? Temel bir bronzluk elde etmek güneş yanığını önleyemez. Birçok insan, temel bronzluk elde etmek için bronzlaşma yatağının kullanılmasının güneş yanığını önleyeceğine inanmaktadır. Mutlak efsane. Baz bronzluğunuz varsa, hala yanabilirsiniz.

Solaryum merkezi laleli

Solaryum merkezi laleli konumundan çok rahat bir şekilde Euphoria güzellik merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak sadece solaryum merkezi laleli değil İstanbul’un her yerinden salonumuza rahatça ulaşım sağlayabilmektesinizdir. Şunu da bilmesiniz. Bronzlaşma yataklarından yeterince D vitamini almak mümkün değildir. Bronzlaşma yatağı kullandığınızda vücudunuzun çok fazla D vitamini ürettiğini duymuş olabilirsiniz. Bronzlaşma yataklarında kullanılan ampuller çoğunlukla UVA ışığı yayar; Bununla birlikte, vücudunuzun D vitamini yapmak için UVB ışığına ihtiyacı vardır.

Solaryum merkezi sirkeci

Solaryum merkezi sirkeci konumundan çok rahat bir şekilde Euphoria güzellik merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak sadece solaryum merkezi sirkeci değil İstanbul’un her yerinden salonumuza rahatça ulaşım sağlayabilmektesinizdir. Herkes güzel bir olayın hayalini kurar. Doğal olarak elde etmek her zaman mümkün değildir, o zaman en iyi çözüm solaryumun hizmetlerini kullanmaktır. Solaryumda bronzlaşmanın birçok faydası vardır. Solaryum kullanmanın yadsınamaz avantajı, bizi daha çekici hissettiren ve refahımızı önemli ölçüde artıran güzel, eşit bir bronzluğa sahip olmaktır. Solaryuma düzenli ziyaretler cildinizi güneşle temas için hazırlar, bu nedenle kendimizi daha keskin güneşe maruz bıraktığımızda cilt yanıkları riskinden kaçınırız.

Solaryum merkezi Eminönü

Solaryum merkezi eminönü konumundan çok rahat bir şekilde Euphoria güzellik merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak sadece solaryum merkezi eminönü değil İstanbul’un her yerinden salonumuza rahatça ulaşım sağlayabilmektesinizdir. Tabii ki, solaryumu ziyaret etmek bir rahatlama şeklidir ve aynı zamanda cildimizin sağlıklı görünmesi için gerekli olan ışığı sağlamanıza izin verir. Bugün solaryumun birçok rakibi olmasına rağmen, bu tür bir hizmeti kullanmanın avantajlarını unutamazsınız. Profesyonel salonları kullanırsak, tüm güvenlik kurallarına uyarsak ve cildimizin gereksinimlerine dikkat edersek, endişe nedeni yoktur. Engel olmadan, kışın bile güzel bir bronzluğun tadını çıkarabiliriz.